APIE MANE

Aš nelaikau savęs alkoholike. Nepaisant to, mėgstu išgerti. Galiu suplakt pačią skaniausią Bloody Merę, Cosmo ar Margaritą. Nepaisant to, daug dažniau geriu Švyturio alų su akcija.

Mano gyvenime pasitaikė daug niekšų, ir ne tik vyrų. Nepaisant to, daugiau pasitaikė gerų žmonių, su kuriais yra apie ką išgerti. Skaniausia su žmonėmis gerti maloniame bare arba balkone. Malonus baras yra tas, kuriame netikėtai pasibaigus paskutinei tam tikro alaus bačkai, barmenas tau kitokio pastatys nemokamai. Tokie barai randasi tik Šventose priestočio gatvėse. Gerame balkone auga pomidorai ir kanapės.

Dar man patinka gaminti valgyti, plauti indus ir daryti masažą. Kaip matote, esu tobula moteris. Nepaisant to, moku pastatyti keturvietę palapinę per penkias minutes, sujungti vamzdžius ir lygiai iššpakliuoti sienas.

Gyvenu mieliausiame Lietuvos mieste po Klaipėdos, Nidos, Kernavės ir Kurklių kaimo, su mylimiausiu vyru ir padūkusiu vagišium šunimi ir mėgstu žiūrėti pro langą. Nieko nekolekcionuoju. Anksčiau kolekcionuodavau butelius, dabar nebekolekcionuoju, tik neišmetu jų tam, kad galėčiau panaudoti kaip vazas arba tarą pienių vynui, kurį kasmet pasižadu gaminti.

Dušešioliktų sausį į mano gyvenimą su daug kraujo ir viesulų įsibrovė nauja gyvenimo meilė, išmokiusi mylėti kitaip – mano sūnus. Dabar gyvenimas kitoks, bet ne mažiau fainas.

Taip pat esu pasižadėjusi pagaminti Skittles skonio vodkę, karamelizuotus obuolius ir penkių sezoninių uogų trauktinę. Labai mėgstu raudoną spalvą ir paauglystėj turėjau daug burtų knygų, nes maniau esanti truputį ragana. Dabar nemanau esanti ragana, bet retsykiais išgirstu taip į mane kreipiantis. Nepykstu dėl to.